OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: + 420 774 306 000 | info@vmsluzby.cz

Projektový management:

Externí projektové řízení na zakázku je velice flexibilní a nákladově efektivní, umožňuje Vám využít nástroje projektového managementu dle aktuální potřeby bez nutnosti zaměstnávat vlastní zaměstnance po celý rok.

Dalším přínosem pro Vás představuje snížení administrativní zátěže a omezení starostí spojených s plánováním a řízením projektu!

U menších projektů je možné služby projektového manažera sdílet mezi několika projekty. Díky tomu je tato služba dostupná a cenově výhodná i pro malé projekty!

Máte-li zájem o více informací, neváhejte nás  kontaktovat na čísle 00 420 774 306 000 nebo emailu info@vmsluzby.cz

 Jak takové externí projektové řízení probíhá?

Následující příklad ukazuje jednu z variant externího projektového řízení.

1) Vaše firma zjistila, že potřebuje zhotovit nový software nebo internetové stránky pro jednu svou službu.

2) V technologiích se nevyznáte a nemáte ani přehled o vhodných dodavatelích.

(Jednou z možností je oslovit několik dodavatelů, jednat s nimi, uzavřít dohodu a dohlížet na následné plnění smlouvy. To znamená spoustu starostí a zvýšené riziko nenaplnění očekávání z nového software nebo webových stránek.)

3) Nebo můžete oslovit naši firmu, která Vám pomůže projekt naplánovat, řídit a nakonec vyhodnotit.

4) Náš projektový manažer se seznámí s potřebami Vaší firmy a požadavky na nový sw / internetové stránky.

5) Dohodnete si definici projektu, to znamená, jak by software / stránky měly vypadat, co by měly umět a jaké funkce nabízet uživatelům.

6) Projektový manažer zmapuje dodavatele na trhu, zahájí s nimi komunikaci a jednání.

7) Následně bude stanoven harmonogram projektu a rozpočet, který je postoupen vedení Vaší společnosti ke schválení.

8) Zajištění nejvýhodnější nabídky

9) Projektový manažer následně koordinuje činnosti dodavatelů i pracovníků Vaší firmy, dohlíží na plnění termínů a dodržování nákladových plánů a kontroluje, zdali dodané služby odpovídají dohodě s dodavatelem.

10) Výsledkem je realizace software / webových stránek s minimální odchylkou skutečných nákladů, délky realizace a kvality řešení od plánu.

IT služby:

• prodej, servis a instalace odvirovaní výpočetní techniky a domácích pracovních stanic a notebooků -  PC, Mac - Apple

• prodej software a antiviových programů

• správa a realizace počítačových sítí LAN, WIFI

• opravy a údržba počítačů, notebooků
správa a údržba Windows Serverů

• virtualizace serverů, virtualizace klientských počítačů

• strukturované kabeláže

• individuální uživatelská podpora, poradenství

• datová úložiště

• záchrana a obnova dat ze smazaných nebo jinak poškozených pevných disků

• analýza zabezpečení sítí

• návrh připojení k sítí Internet

• rychlá, účinná a efektivní je i podpora uživatelů.

• počítačové kurzy pro firmy dle požadavku - připravíme kurz pod vedení certifikovaných lektorů dle Vašich potřeb

• počítačové kurzy pro jednotlivce / skupiny dle požadavku - připravíme kurz ke zdokonalení vašich zkušenosti pod vedení certifikovaných lektorů dle vašich potřeb

Máte-li zájem o více informací, neváhejte nás  kontaktovat na čísle 00 420 774 306 000 nebo emailu info@vmsluzby.cz

Outsourcing - IT služeb:

Jednou z mnoha výhod outsourcingu IT pro malé firmy je garance dostupnosti – díky jejímu zakotvení ve smlouvě získáte vysokou dostupnost vaší služby a servis, který byste si sami nemohli dovolit.

Protože máme rádi komplexní řešení, nabízíme vám také možnost školení uživatelů pro práci s počítačem. Poskytněte sobě nebo vašim zaměstnancům odborné vzdělání a ušetřete nejen svůj čas, ale i peníze a nervy.

IT outsourcing je individuální služba stejně jako jeho cena. Ta se odvíjí od počtu pracovních stanic a serverů, počtu a charakteru provozovaných aplikací, od dohodnuté frekvence návštěv a reakční doby v případě výskytu problému. Kontaktujte nás, abychom vám připravili program přesně podle vašich potřeb!

Úsporu peněz – externího administrátora využijete jen tak často, jak je potřeba

  • Profesionální přístup – s vaším systémem budou pracovat dobře seznámení odborníci
  • Plynulý vývoj informačního systému – omezení jednorázových investic
  • Individuální rozsah – vychází z konkrétních potřeb klienta
  • Komplexní servis – ucelený informační systém, tedy hardware i software, zprovozníme a zajistíme mu následnou údržbu, rozvoj a servis

Tvorba aplikací na telefon ( iOS -  Android - Windows Phone)  a webových stránek včetně SEO a on-line marketingu !

Možnost dodávek nových i repasovaných notebooků a telefonů za velmi zajímavé ceny. Pro více informací nás kontaktujte přímo na zde uvedeném čísle.

Máte-li zájem o více informací, neváhejte nás  kontaktovat na čísle 00 420 774 306 000 nebo emailu info@vmsluzby.cz

Phone Servis - prodej techniky a náhrádních dílů:

Opravy mobilních telefonů značky Apple – výměny baterii, LCD, repráků, antén, bočních tlačítek, celých obalů a dalších komponentů.

Prodej repasovaných / zánovních a použitých telefonů značky Apple - možnost dodávky i většího množství.

Prodej nových zařízení Apple a dalších značek – velkoobchodní dodávky.

Prodej všech náhradních dílů na značky Apple, Samsung, Honor, Huawei,Lenovo, ACER,LG a dalších značek na poptání. Díly můžeme dodat jak v 1 ks provedení pro koncové zákazníky tak také ve velkém množství pro velkoodběratele.

Prodej příslušenství k telefonům různých značek.

Specializujeme se spíše na dodávky v B2B segmentu.

Máte-li zájem o více informací, neváhejte nás  kontaktovat na čísle 00 420 774 306 000 nebo emailu info@vmsluzby.cz

Facility management:

Komplexnost našich služeb, vykonávaných na vysoce profesionální úrovni odborníky z jednotlivých divizí.


K zajištění poskytovaných služeb (technický provoz objektu, úklid, ostraha, recepce, ekonomická činnost atd.) nepřistupujeme jako ke skupině jednotlivých prací. V našem pojetí Facility Managementu se jedná o komplexní činnost, kdy jsou tyto služby provázány a řízeny tak, aby v konečném efektu vytvářely v objektu příjemné prostředí odpovídající určení objektu. 

Každý komerční objekt chápeme jako investici majitele objektu. Facility Management poskytujeme na takové úrovni, aby naše práce byla skutečnou přidanou hodnotu zajišťující majiteli objektu návratnost jeho investice - prostřednictvím spokojených nájemníků a plně obsazeného objektu.

 

Našim klientům nabízíme:

Technický provoz a správa objektů
Údržba a provoz technologií a stavebních částí objektů, údržbářské práce, vnější i vnitřní úklid, zahradnické práce, likvidace odpadů a doprava, požární bezpečnost, inženýrská a investorská činnost atd.

Provoz objektů 
Činnost recepce, ostraha, kontrola pohybu návštěv, řízení parkování v areálu, služby podatelny atd. 

Ekonomická správa 
Fakturace nájemného, fakturace služeb a jejich vyúčtování, sledování plateb a stíhání neplatičů, rozpočty a sledování plnění rozpočtů, daňová problematika, pojištění atd. 

Podpora administrativního provozu
Dodávky kancelářských potřeb, archivace, skartace, zajištění telekomunikačních služeb, kopírovací centrum, pronájem kancelářské techniky atd. 

Sociální zázemí
Catering, nápojové automaty, day-care center, atd. 

Podpůrné provozy
Autodoprava, informační technologie, telekomunikace, atd. 

Máte-li zájem o více informací, neváhejte nás  kontaktovat na čísle 00 420 774 306 000 nebo emailu info@vmsluzby.cz

Služby osobní asistentky:

Hromadí se Vám administrativní úkoly? Nezbývá Vám čas na zdlouhavou komunikaci s úřady? Potřebujete někoho, kdo se postará o organizaci schůzek, denních aktivit či jiných Vašich plánů? Potřebujete zařídit překlady, tisk vizitek, hlavičkových papírů, oslovit nové dodavatele a zpracovat prezentaci jejich nabídek?

Naše osobní asistentky mají zkušenosti s realizací jednorázových úkolů, stejně tak ale dokážou poskytnout dlouhodobou spolupráci. Díky této službě získáte perfektní podporu k Vaší práci, která Vás ve výsledku vyjde mnohem levněji než vlastní asistentka. U nás totiž platíte pouze za čas, který asistentka věnovala Vašim úkolům.

Máte-li zájem o více informací, neváhejte nás  kontaktovat na čísle 00 420 774 306 000 nebo emailu info@vmsluzby.cz

Úklid:

Portfolio námi poskytovaných služeb je velmi široké. Jsme moderní a flexibilní firma poskytujcí růžné čínnosti v oboru služeb. Nabízíme téměř veškeré druhy úklidu. Specializujeme se také na úklid kanceláří, domů, SVJ, družstev, administračních a komerčních budov, obchodních center, ale také například zdravotnických zařízení. Můžeme pro vás realizovat úklid jednorázový, ale stejně tak můžeme úklidové práce provádět v pravidelných intervalech.

V naší nabídce naleznete úklid průmyslových objektů, úklid průmyslovými stroji, úklid firem a kanceláří, úklid činžovních domů, generální a před-kolaudační úklid, čištění schodů a jejich následné voskování, strojové čištění podlah, garáží, hal a skladů, úklid zdravotnických zařízení a operačních sálů, mytí oken a výškové práce, voskování a renovace parket, čištění a obnovení koberců a mnoho dalších úklidových prací.

PRAVIDELNÝ ÚKLID PRAHA, KARLOVY VARY A OKOLÍ

Pravidelný úklid je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí své prostory udržovat v neustálé čistotě a hygieně. Úklid v pravidelných intervalech vám navíc přinese ekonomické řešení, protože stálým klientům poskytujeme na úklidové služby slevy a bonusy.

Pravidelný úklid například kanceláře obnáší 1 x týdně luxování, stírání prachu, vytírání podlahových krytin, stírání stolů a dostupných míst, úklid toalet, kuchyňky, popřípadě i koupelny, dodávka toaletního papíru a tekutých mýdel, vynášení odpadkových košů, vysávání koberců a mytí radiátorů. To vše již od 2.500 Kč měsíčně.

Máte-li zájem o více informací, neváhejte nás  kontaktovat na čísle 00 420 774 306 000 nebo emailu info@vmsluzby.cz

Hodinový manžel:

Hodinový manžel je pro vás vždy k dispozici. Vyberte si z komplexního seznamu služeb to, co potřebujete pro svou domácnost nebo firmu.

Instalatérské práce:

Opravy a výměny vodovodních baterií.

Čištění odtoků v koupelnách a kuchyních.

Opravy a výměny toalet.

Výměna sprchových koutů.

Domácí vodárny.
 

Elektro práce:

Zapojení praček, myček a dřezů.

Zapojení digestoří.

Zapojení světel.

Výměna zásuvek a vypínačů.

Montáž ventilátorů.

Výměna žárovek a zářivek.

Elektro rozvaděče.
 

Topenářské a plynařské práce:

Dodávky a montáže kotlů, potrubí, radiátorů.

Výměny ohřívačů vody, bojlerů.

Servis kotlů a tepelných čerpadel.

Revize plynu.

Solární panely.

Instalace termostatů, bytových vodoměrů.

Zapojení podružných plynoměrů.
 

Opravy a rekonstrukce rozvodů:

Voda, odpad, topení, plyn, elektro.

Vzduchotechnika, klimatizace.

Zapojení a instalace rekuperačních jednotek.

Vyvložkování komínů.
 

Montáže nábytku a zařízení:

Kompletní montáže nábytku.

Montáže poliček a garnyží.

Zavěšení obrazů a zrcadel.

Instalace sprchových zástěn.

Montáž věšáků, teploměrů, sušáků, držáků atd.
 

Stavební práce:

Opravy zídek, dláždění teras, opravy hospodářských stavení.

Opravy oken, parapetů.

Opravy obkladů a dlaždiček v koupelnách a kuchyních.

Rekonstrukce koupelen – nové bytové jádro, vyzdívky.

Kompletní obklady kuchyní a koupelen.

Kompletní pokládka dlažby v domě či bytě.

Odvoz suti.
 

Zahrada:

Příprava venkovní části domu a zahrady na zimní nebo letní období.

Pravidelná údržba zahrady, teras.

Práce na zahradě - sekání trávníků, hrabání trávy, prořezávání stromů, keřů, kácení.

Sezónní práce na zahradě – česání ovoce.

Opravy chodníků, teras, dlažeb.

Rozvody vody, čištění odpadů.

Zapojení a zprovoznění závlah zahrad.

Montáž vybavení pro bazény, solárních ohřevů, rozvodů vody,

Zapojení masážních nebo vířivých van, venkovních dřezů.

Zapojení plynových grilů.

Čištění lapačů a žlabů na dešťovou vodu.

Oprava netěsných rozvodů plynů, vody.

Domácí vodárny, akumulační nádrže, jímky.

Drobná zámečnická práce, svařování.
 

Nenašli jste, co jste hledali? Nezoufejte. Pro své klienty zařídím cokoli. Stačí nás kontaktovat vynasnažíme se vyjít vám vstříc.

Máte-li zájem o více informací, neváhejte nás  kontaktovat na čísle 00 420 774 306 000 nebo emailu info@vmsluzby.cz

Stěhovací a přepravní služby:

STĚHOVÁNÍ PRAHA – KARLOVY VARY

 Služby přeprava a stěhování po Praze nabízíme s různými zvýhodněními. Po Praze a v okolí Prahy standardně pracujeme denně a služby  stěhování a přeprava osob a nákladů, stejně jako doplňkové služby naší společnosti tak lze v některých případech možno objednat i v den potřeby vašeho stěhování. V ideálním případě však doporučujeme pečlivou přípravu a termín služeb stěhování či přeprava nákladů rezervovat raději s dostatečným předstihem (ideálně 14, minimálně 7 dní dopředu). 

STĚHOVÁNÍ „NA KLÍČ“

 

stěhování firmy, stěhování domu, stěhování bytu, stěhování domácnosti

stěhování „za levno“ zvýhodněné zakázky se spoluúčastí klienta
stěhování objemných kusů, stěhování pianin, stěhování obrazů a soch, stěhování starožitností

stěhování školy, stěhování školky, stěhování organizací, stěhování sdružení

stěhování zvířat

stěhování provozů, stěhování restaurací, stěhování čajoven stěhování zvířat,
stěhování filmových rekvizit, kostýmů a techniky

stěhování skleníků

příprava stěhování, balení nábytku a vybavení v objektech

 

VYKLÍZENÍ NA SBĚRNÝ DVŮR

 

Upozornění pro naše zákazníky:

Z důvodu značných změn v systému sběrných dvorů upozorňujeme, že přeprava a stěhování na sběrné dvory je možné pouze za účasti zákazníka. Odpad se musí třídit dle pokynů zaměstnanců sběrných dvorů. Rádi Vám poskytneme asistenci, ale aby byl odpad uložen do sběrného dvora bezplatně, je třeba, aby byl přítomen někdo, kdo má v městské části, kde se ten který sběrný dvůr nachází, měl trvalý pobyt, jinak je účtován poplatek.

Máte-li zájem o více informací, neváhejte nás  kontaktovat na čísle 00 420 774 306 000 nebo emailu info@vmsluzby.cz